یکشنبه, 06 تیر 1395 ساعت 00:00

پمپ دیافراگمی

نوشته شده توسط 

  پمپ دیافراگمی آمریکایی BSK

  نمایندگی انحصاری شرکت BSK Fluid تولید کننده پمپ های پنوماتیک دیافراگمی

   

  پمپ دیافراگمی یکی از پرکاردترین تجهیزات مصرفی در صنایع چاپ و بسته بندی می باشد. این نوع از پمپ ها به دلیل مکانیزم ویژه، بدون ایجاد حرارت، سیّالاتی چون مرکّب چاپ مصرفی در ماشین آلات چاپ کارتن، چسب مورد استفاده در ورق سازی و ... را به جریان می اندازد.

  پمپ دیافراگمی ( نام های دیگر: پمپ بادی، پمپ غشایی، پمپ پنوماتیک) به عنوان یک سیستم محرکه ی مثبت با استفاده از ترکیب حرکت رفت و برگشت یک غشا ( دیافراگم) از جنس پلاستیک قابل ارتجاء، ترموپلاستیک یا تفلون و مجرا های تعبیه شده در دو طرف آن یک سیال را به جریان می اندازد. پمپ های دیافراگمی مورد استفاده در صنایع چاپ و بسته بندی که به عموماً برای انتقال سیّالاتی مانند مرکب چاپ مصرفی در ماشین آلات چاپ کارتن، انواع چسب ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند، به دو دو دسته ی کلی پمپ ها تک دیافراگم و پمپ های دو دیافراگم ( پمپ دابل) تقسیم بندی می شوند. بر اساس فاکتور هایی نظیر حجم سیّال جابجا شده، یکی از این دو نوع انتخاب می شوند.

  مجموعه نوین آرمان به عنوان یکی از پرچم داران صنعت چاپ و بسته بندی کشور در عرصه ی ارتقا و توسعه صنایع چپ و بسته بندی، این افتخار را دارد که به عنوان نماینده انحصاری شرکت بی. اس. کا. BSK آمریکا، تولید کننده ی نام آشنای انواع پمپ های دیافراگمی، در زمینه تأمین تجهیزات، راه اندازی سیستم های انتقال سیّالات و ارائه ی راهکار های نوین خدمت رسانی نماید.

   

   

  pump2

  بازدید 1546 بار آخرین ویرایش در شنبه, 04 آذر 1396 ساعت 16:42
  محتوای بیشتر در این بخش: « رول گیر نورد کاروگیت »

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه از آخرین رویداد ها مطلع شوید!